نیاز اساسی مردم در مناطق زلزله زده

۲۳ آبان ۱۳۹۶ تکنو

خبرگزاری ایسنا: قائم مقام شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: ششمین محموله از کمک های مردمی مردم نوع دوست کرمانشاه به زلزله زدگان استان ارسال شد.

مهدی عبدالمالکی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: این محموله شامل آب معدنی، غذاهای کنسروی، لباس گرم و پتو است.

وی  با اشاره به برپایی چهار پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهر کرمانشاه، گفت: این پایگاه ها در پارک شاهد، فرهنگسرای شهر(چهارراه جوانشیر)، فرهنگسرای کوثر(ابتدای خیابان گذرنامه) و فرهنگسرای گل نرگس(ابتدای شهرک ژاندارمری) مستقر هستند.

عبدالمالکی با تقدیر از مشارکت مردم کرمانشاه در این امر خداپسندانه، گفت: این پایگاه ها تا پاسی از شب آماده دریافت کمک های مردمی هستند.

وی افزود: با توجه به استقبال مردم پیش بینی می شود تا پایان امشب ۱۲ کمپرسی کمک های مردمی جمع آوری و به این مناطق ارسال شود.

وی، چادر را از نیازهای اساسی مردم در مناطق زلزله زده عنوان کرد و از مردم خواست در صورت امکان نسبت به اهدای چادر جهت اسکان زلزله زدگان اقدام کنند.

عبدالمالکی گفت: کمیته ورزش های هوایی، تشکل های مردمی ندای قاصدک و سبز گستران و ستاد مردمی حامیان دولت در کرمانشاه(حمد)، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری را در جمع آوری کمک های مردمی یاری می دهند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم