فعالیت تشکل مربیان فنی و حرفه ای بوشهر موجب ارتقای آموزش‌ها می شود

۲۳ دی ۱۳۹۶ تکنو

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالرسول کازرونی با اشاره به نقش مربیان در پیشبرد اهداف آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: استفاده از تجربیات، همفکری و هماهنگی در امر برنامه ریزی آموزشی، یک اصل مهم و اساسی محسوب می شود.

وی ادامه داد: فعال سازی تشکل مربیان، زمینه ای برای تحقق این اصل مهم است و باید همواره به این امر توجه کافی داشته باشیم و اهمیت آن را دریابیم.

کازرونی با اشاره به اهمیت مشورت و هم افزایی مربیان به منظور انتقال تجربیات به یکدیگر ، برگزاری این تشکل را گامی مؤثر در راستای نیل به اهداف آموزشی دانست.

     

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر ضمن تبیین سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  گفت: تمامی سیاستهای آموزشی سازمان به سمت کیفیت بخشی و ساختاردهی نظام آموزشی پیش می رود و در این خصوص ، همکاری و مشارکت و هم افزایی مربیان بیش از پیش مورد نیاز خواهد بود.

شایان ذکر است بحث و بررسی پیرامون استاندارد هایی که قابلیت تبدیل شدن به استاندارد های کوتاه مدت را دارا هستند ، مسائل و مشکلات وراهکارهای مربوط به آموزش ، آزمون ودیگر حوزه های مرتبط با امور مربیان ، از دیگر مباحث مورد طرح در کارگروههای ۱۰ گانه این تشکل به شمار می آمد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم